Skinuri CS2 Clasificat
Top 60 · popular
Popular
M4A1-S (Solitude)de la 4,72 RONBS
AK-47 (Redline)de la 95,21 RONBS
Desert Eagle (Heat Treated)de la 3,85 RONBS
M4A1-S (Black Lotus)de la 15,96 RONFT
AK-47 (Ice Coaled)de la 16,28 RONBS
FAMAS (Rapid Eye Movement)de la 20,96 RONBS
Dual Berettas (Melondrama)de la 22,10 RONBS
Glock-18 (Shinobu)de la 16,62 RONBS
AWP (Duality)de la 10,48 RONBS
MP7 (Abyssal Apparition)de la 22,86 RONBS
USP-S (Jawbreaker)de la 11,86 RONBS
AK-47 (Searing Rage)de la 16,67 RONBS
AK-47 (Phantom Disruptor)de la 22,05 RONFT
AWP (Mortis)de la 13,38 RONFT
Glock-18 (Vogue)de la 14,57 RONBS
M4A1-S (Decimator)de la 47,49 RONBS
AK-47 (Crane Flight)de la 30,91 RONBS
AWP (Green Energy)de la 12,43 RONBS
USP-S (Cortex)de la 12,91 RONBS
AK-47 (Point Disarray)de la 50,58 RONFT
AK-47 (Frontside Misty)de la 62,63 RONWW
M4A4 (Tooth Fairy)de la 14,19 RONBS
Desert Eagle (Mecha Industries)de la 20,71 RONBS
AK-47 (The Outsiders)de la 20,72 RONBS
M4A4 (Desolate Space)de la 50,15 RONWW
Zeus x27 (Olympus)de la 11,38 RONBS
M4A4 (龍王 Dragon King)de la 50,00 RONBS
AK-47 (Cartel)de la 61,92 RONBS
M4A1-S (Leaded Glass)de la 42,77 RONBS
AK-47 (Case Hardened)de la 750,00 RONWW
AWP (Crakow!)de la 69,49 RONBS
Glock-18 (AXIA)de la 77,49 RONFT
UMP-45 (Wild Child)de la 10,53 RONBS
Desert Eagle (Conspiracy)de la 78,54 RONMW
Glock-18 (Water Elemental)de la 76,68 RONBS
AWP (Fever Dream)de la 50,91 RONFT
MAC-10 (Disco Tech)de la 21,19 RONBS
M4A1-S (Nightmare)de la 27,10 RONBS
UMP-45 (K.O. Factory)de la 15,62 RONBS
M4A4 (Hellish)de la 41,68 RONBS
AWP (Redline)de la 137,36 RONFT
Revolver R8 (Amber Fade)de la 4,10 RONFT
P2000 (Wicked Sick)de la 10,91 RONBS
M4A1-S (Control Panel)de la 18,43 RONBS
Galil AR (Rainbow Spoon)de la 76,92 RONFT
AWP (Ice Coaled)de la 15,84 RONBS
Galil AR (Chromatic Aberration)de la 13,15 RONBS
Galil AR (Eco)de la 48,30 RONWW
M4A1-S (Stratosphere)de la 11,43 RONBS
Tec-9 (Fuel Injector)de la 46,34 RONBS
FAMAS (Mecha Industries)de la 101,97 RONFT
XM1014 (Entombed)de la 13,34 RONFT
MP9 (Latte Rush)de la 23,69 RONBS
P250 (Visions)de la 12,62 RONBS
AWP (Elite Build)de la 40,34 RONWW
MP9 (Food Chain)de la 12,34 RONBS
Glock-18 (Mirror Mosaic)de la 13,48 RONBS
SG 553 (Integrale)de la 13,06 RONBS
P250 (Asiimov)de la 46,10 RONBS
USP-S (Whiteout)de la 142,86 RONWW
M4A1-S (Solitude)de la 4,72 RON
AK-47 (Redline)de la 95,21 RON
Desert Eagle (Heat Treated)de la 3,85 RON
M4A1-S (Black Lotus)de la 15,96 RON
AK-47 (Ice Coaled)de la 16,28 RON
FAMAS (Rapid Eye Movement)de la 20,96 RON
Dual Berettas (Melondrama)de la 22,10 RON
Glock-18 (Shinobu)de la 16,62 RON
AWP (Duality)de la 10,48 RON
MP7 (Abyssal Apparition)de la 22,86 RON
USP-S (Jawbreaker)de la 11,86 RON
AK-47 (Searing Rage)de la 16,67 RON
AK-47 (Phantom Disruptor)de la 22,05 RON
AWP (Mortis)de la 13,38 RON
Glock-18 (Vogue)de la 14,57 RON
M4A1-S (Decimator)de la 47,49 RON
AK-47 (Crane Flight)de la 30,91 RON
AWP (Green Energy)de la 12,43 RON
USP-S (Cortex)de la 12,91 RON
AK-47 (Point Disarray)de la 50,58 RON
AK-47 (Frontside Misty)de la 62,63 RON
M4A4 (Tooth Fairy)de la 14,19 RON
Desert Eagle (Mecha Industries)de la 20,71 RON
AK-47 (The Outsiders)de la 20,72 RON
M4A4 (Desolate Space)de la 50,15 RON
Zeus x27 (Olympus)de la 11,38 RON
M4A4 (龍王 Dragon King)de la 50,00 RON
AK-47 (Cartel)de la 61,92 RON
M4A1-S (Leaded Glass)de la 42,77 RON
AK-47 (Case Hardened)de la 750,00 RON
AWP (Crakow!)de la 69,49 RON
Glock-18 (AXIA)de la 77,49 RON
UMP-45 (Wild Child)de la 10,53 RON
Desert Eagle (Conspiracy)de la 78,54 RON
Glock-18 (Water Elemental)de la 76,68 RON
AWP (Fever Dream)de la 50,91 RON
MAC-10 (Disco Tech)de la 21,19 RON
M4A1-S (Nightmare)de la 27,10 RON
UMP-45 (K.O. Factory)de la 15,62 RON
M4A4 (Hellish)de la 41,68 RON
AWP (Redline)de la 137,36 RON
Revolver R8 (Amber Fade)de la 4,10 RON
P2000 (Wicked Sick)de la 10,91 RON
M4A1-S (Control Panel)de la 18,43 RON
Galil AR (Rainbow Spoon)de la 76,92 RON
AWP (Ice Coaled)de la 15,84 RON
Galil AR (Chromatic Aberration)de la 13,15 RON
Galil AR (Eco)de la 48,30 RON
M4A1-S (Stratosphere)de la 11,43 RON
Tec-9 (Fuel Injector)de la 46,34 RON
FAMAS (Mecha Industries)de la 101,97 RON
XM1014 (Entombed)de la 13,34 RON
MP9 (Latte Rush)de la 23,69 RON
P250 (Visions)de la 12,62 RON
AWP (Elite Build)de la 40,34 RON
MP9 (Food Chain)de la 12,34 RON
Glock-18 (Mirror Mosaic)de la 13,48 RON
SG 553 (Integrale)de la 13,06 RON
P250 (Asiimov)de la 46,10 RON
USP-S (Whiteout)de la 142,86 RON
Prețuri cu taxe
Nimic nu s-a potrivit. Încearcă o altă notă.
Despre Skinuri CS2 Clasificat
Clasificat este gradul roz, cu o treaptă sub Secret. Acest nivel are multe finisaje populare care arată pe măsură fără un preț de Secret.
Ordonate după cât de intens este tranzacționat fiecare. Deschide orice skin ca să compari piețele și să găsești cea mai ieftină ofertă sau cel mai bun loc de vânzare.
Unde se află Classified în ierarhia rarităților
Classified e gradul de armă roz (magenta), clasat direct sub Covert (roșu) și direct peste Restricted (mov). Ierarhia completă a cutiei merge Mil-Spec (albastru), Restricted (mov), Classified (roz), Covert (roșu), apoi slotul rare special auriu pentru cuțite și mănuși. E al doilea cel mai rar finisaj pe care îl poți scoate dintr-o cutie standard de armă și a doua cea mai scumpă treaptă în medie, după Covert.
Ce înseamnă de fapt o rată de drop de 3.20%
Fiecare cutie de armă aruncă un grad pe tabelul canonic de drop: Mil-Spec 79.92%, Restricted 15.98%, Classified 3.20%, Covert 0.64% și cuțitul sau mănușile rare special la 0.26%. O șansă de 3.20% iese în medie la aproximativ un Classified la fiecare 31 de cutii deschise. Asta face Classified de aproximativ cinci ori mai comun decât un Covert, dar de cinci ori mai rar decât un Restricted, exact motivul pentru care cade la mijlocul curbei de preț.
De ce Classified e punctul cu cel mai bun raport
O bună parte din finisajele curate și recunoscute ale jocului stau la Classified în loc de Covert, așa că poți folosi un design pe care lumea îl știe imediat fără să plătești prețuri de top. AK-47 Redline e exemplul clasic: un skin de grad Classified care a rămas favoritul comunității de ani de zile. Pentru că Classified pică de cinci ori mai des decât Covert (3.20% față de 0.64%), prețurile de bază rămân mult mai accesibile, în timp ce calitatea finisajului e comparabilă. Pentru un loadout care arată bine cu buget limitat, Classified oferă de obicei cel mai bun aspect raportat la preț.
Când un skin Classified costă totuși mult
Gradul stabilește un prag, nu un plafon. Un Classified poate urca peste multe Coverturi când are stickere rare (holo-urile Katowice 2014 sunt cazul de manual), un float foarte mic în Factory New sau o versiune StatTrak căutată. Skin-urile din colecții scoase din producție sau cu ofertă mică cer și ele adaosuri pentru că nu mai intră exemplare noi în circulație. Finisajele sensibile la pattern adaugă încă un strat, fiindcă anumite paint seed-uri pot produce vizualuri rare pe care colecționarii le vânează.
Cum alimentează Classified contractele trade-up
Zece skin-uri Classified de același grad intră într-un contract trade-up ca să producă un rezultat Covert. Rezultatul e tras din colecțiile celor zece input-uri, ponderat după câte au venit din fiecare colecție, iar Covert e cel mai înalt grad la care pot ajunge trade-up-urile, deci nu poți face trade-up până la cuțite sau mănuși. Float-ul rezultatului e media celor zece float-uri de input, rescalat în plaja proprie de uzură, minimă și maximă, a skin-ului rezultat. Trade-up-urile profitabile depind de costul input-urilor, de șansele de rezultat pe colecțiile contribuitoare și de controlul float-ului, așa că au un risc real de pierdere.
Float și uzură la skin-urile Classified
Uzura e notată de la 0 la 1 și împărțită în Factory New (0.00 la 0.07), Minimal Wear (0.07 la 0.15), Field-Tested (0.15 la 0.38), Well-Worn (0.38 la 0.45) și Battle-Scarred (0.45 la 1.00). La skin-urile Classified, Field-Tested e de obicei punctul cu cel mai bun raport preț-aspect, în timp ce exemplarele Factory New și float-urile sub 0.01 au adaosuri de colecționar. Unele finisaje ascund bine uzura și arată curate chiar și în Field-Tested, așa că verificarea texturii reale bate baza pe eticheta de uzură.
Întrebări frecvente
Ce culoare are raritatea Classified în CS2?
Skin-urile Classified folosesc culoarea de raritate roz (magenta), stând cu o treaptă sub roșul Covert și cu o treaptă peste mov-ul Restricted.
Care sunt șansele să deschizi un skin Classified?
Classified pică la 3.20% per deschidere de cutie, ceea ce iese în medie la aproximativ un Classified la fiecare 31 de cutii.
E Classified mai sus decât Covert?
Nu. Covert (roșu) e cu un grad peste Classified (roz) și e mai rar, picând la 0.64% față de 3.20% al lui Classified.
De câte skin-uri Classified ai nevoie pentru un trade-up?
Zece skin-uri Classified de același grad produc un rezultat Covert, rezultatul fiind tras din colecțiile din care au venit input-urile tale.
De ce unele skin-uri Classified sunt mai scumpe decât Coverturile?
Stickerele rare (mai ales holo-urile Katowice 2014), float-urile foarte mici, versiunile StatTrak și colecțiile scoase din producție pot împinge un Classified mult peste un Covert comun.
Sunt skin-urile Classified o afacere bună?
În general da. Primești finisaje recunoscute și de calitate la o fracțiune din prețurile Covert pentru că oferta e de aproximativ cinci ori mai mare.