Breaking Noobs GTA VI · 15d 22h · 15 d

CS2 Beperkte skins

60 skins€ 0,16 – € 120,06marktmomentopname 28 okt, sindsdien geen nieuwe gegevens

Top 60 · populair

Populair
  1. AK-47 (Slate)vanaf € 2,65BS
  2. M4A1-S (Night Terror)vanaf € 0,43FT
  3. M4A1-S (Emphorosaur-S)vanaf € 0,32FT
  4. USP-S (Ticket to Hell)vanaf € 0,39BS
  5. M4A1-S (Nitro)vanaf € 0,30FT
  6. MAC-10 (Sakkaku)vanaf € 0,24BS
  7. Glock-18 (Umbral Rabbit)vanaf € 0,26FT
  8. AWP (Atheris)vanaf € 2,51WW
  9. Glock-18 (Block-18)vanaf € 0,30BS
  10. Desert Eagle (Serpent Strike)vanaf € 0,33BS
  11. PP-Bizon (Space Cat)vanaf € 0,39WW
  12. P90 (Neoqueen)vanaf € 0,25BS
  13. XM1014 (Zombie Offensive)vanaf € 0,38BS
  14. AWP (Worm God)vanaf € 1,53FT
  15. M4A4 (Evil Daimyo)vanaf € 1,95FT
  16. AK-47 (Blue Laminate)vanaf € 10,94FT
  17. M4A4 (Etch Lord)vanaf € 0,25BS
  18. AWP (Pit Viper)vanaf € 0,66FT
  19. AWP (PAW)vanaf € 1,49WW
  20. G3SG1 (Dream Glade)vanaf € 0,38BS
  21. Desert Eagle (Trigger Discipline)vanaf € 0,41BS
  22. Glock-18 (Moonrise)vanaf € 0,60FT
  23. Zeus x27 (Tosai)vanaf € 0,29BS
  24. USP-S (Cyrex)vanaf € 2,39BS
  25. Five-SeveN (Heat Treated)vanaf € 1,61WW
  26. AK-47 (Midnight Laminate)vanaf € 1,63BS
  27. M4A1-S (Liquidation)vanaf € 0,66BS
  28. MP7 (Fade)vanaf € 4,85MW
  29. Five-SeveN (Hybrid)vanaf € 0,25BS
  30. Galil AR (Control)vanaf € 0,30BS
  31. Sawed-Off (Analog Input)vanaf € 0,25BS
  32. Glock-18 (Nuclear Garden)vanaf € 1,34FT
  33. USP-S (Flashback)vanaf € 0,38FT
  34. MP9 (Arctic Tri-Tone)vanaf € 1,70FT
  35. MP7 (Just Smile)vanaf € 0,24BS
  36. SG 553 (Dragon Tech)vanaf € 0,25BS
  37. Galil AR (Connexion)vanaf € 0,27FT
  38. R8-revolver (Banana Cannon)vanaf € 0,22BS
  39. Tec-9 (Red Quartz)vanaf € 0,16VN
  40. Nova (Rising Sun)vanaf € 0,27BS
  41. P90 (Wave Breaker)vanaf € 0,29BS
  42. USP-S (Royal Guard)vanaf € 0,32BS
  43. Desert Eagle (Light Rail)vanaf € 0,73WW
  44. M4A4 (Spider Lily)vanaf € 3,99BS
  45. M4A1-S (Flashback)vanaf € 2,43BS
  46. M4A1-S (Electrum)vanaf € 0,52BS
  47. MP7 (Amberline)vanaf € 0,41BS
  48. Tec-9 (Brother)vanaf € 0,24WW
  49. MP9 (Mount Fuji)vanaf € 3,56BS
  50. AWP (Exoskeleton)vanaf € 2,86BS
  51. MAG-7 (Monster Call)vanaf € 0,25WW
  52. AWP (Phobos)vanaf € 1,50FT
  53. M4A4 (Turbine)vanaf € 0,76BS
  54. AK-47 (Safety Net)vanaf € 2,00FT
  55. MAC-10 (Allure)vanaf € 0,24BS
  56. Desert Eagle (Firebreathing)vanaf € 0,52BS
  57. P250 (Vino Primo)vanaf € 0,55BS
  58. Tec-9 (Whiteout)vanaf € 0,95BS
  59. P2000 (Amber Fade)vanaf € 0,34FT
  60. MP5-SD (Kitbash)vanaf € 0,23FT

Prijzen met vergoedingen

Over Beperkte skins

Beperkt is de paarse klasse, de middentier van wapenskins. Drops zijn veelvoorkomend, dus de prijzen blijven laag en er zijn genoeg strakke, bruikbare looks.

Gesorteerd op handelsvolume. Open een skin om de markten te vergelijken en de goedkoopste listing te vinden.

Waar Restricted op de rariteitenladder staat

Restricted is de paarse graad, de derde trede in het kleurensysteem voor wapenskins. Erboven staan Mil-Spec (blauw), dan Classified (roze), dan Covert (rood), met de rare special-items (messen en handschoenen) buiten de wapenladder. Restricted is de praktische middentier: een duidelijke stap omhoog in finishkwaliteit ten opzichte van blauwe Mil-Spec, maar ruim onder de prijssprong die bij roze Classified begint. De meeste kisten en collecties bevatten meerdere Restricted-skins, dus de graad beslaat een breed scala aan wapens en stijlen.

Waarom de meeste Restricted-skins goedkoop blijven

De dropkansen zetten Restricted op 15.98% per opening, alleen Mil-Spec op 79.92% zit hoger. Dat hoge trektarief betekent een fors en constant aanbod, dus het gros van de Restricted-skins blijft hangen rond het Steam Community Market-minimum en beweegt daar zelden ver vanaf. De vraag is breed maar ondiep: genoeg spelers willen een schone paarse skin, maar weinigen betalen een premie als een vergelijkbare look een kist verderop ligt. Het resultaat is een diepe pool aan bruikbare, mooie finishes voor heel weinig.

Restricted-skins als trade-up inputs

Een trade-up contract neemt 10 skins van dezelfde graad en geeft een skin van de graad erboven terug, dus 10 Restricted-inputs leveren een Classified op. Het exterieur van de output wordt bepaald door de gemiddelde float van je 10 inputs, geschaald naar de eigen wear range van de output-skin, en daarom zijn inputs met lage float gewild. Omdat goedkope Restricted-skins in overvloed beschikbaar zijn, vormen ze de standaard goedkope brandstof om Classified-outputs te farmen. Het contract gaat altijd maar een graad omhoog, dus Restricted kan niet rechtstreeks naar Covert springen.

Wat een Restricted-skin af en toe waardevol maakt

Binnen de graad wordt de prijs eerst gestuurd door exterieur en float: een Factory New of laag-float exemplaar van een gewilde finish kan vele malen meer kosten dan een afgeragde Field-Tested van dezelfde skin. StatTrak-versies voegen een aparte premie toe omdat ze veel schaarser zijn dan de standaardvariant. De grootste uitschieters komen van zeldzame geplakte stickers, vooral holos en craft-combo's uit oude toernooien, die de waarde van de basis-skin kunnen overschaduwen. Een handvol finishes profiteert ook van gewilde paint seed-patronen, al telt het patroon alleen bij skins waar de seed de look zichtbaar verandert.

Float, exterieur en StatTrak binnen een Restricted-skin

Elke Restricted-skin heeft een eigen float-grens, dus niet allemaal halen ze Factory New; sommige spawnen pas vanaf Minimal Wear of slechter, wat verandert hoe schoon het goedkoopste exemplaar eruit kan zien. Als koper vergelijk je dezelfde finish over de exterieurs heen, waarbij een lagere float een schoner oppervlak en meestal een hogere prijs betekent. StatTrak voegt een kill counter en een prijspremie toe, maar is verder een identieke finish. De float en het exterieur van een specifieke listing aflezen zegt meer over de echte waarde dan alleen het graad-label.

Restricted versus de graden eromheen

Tegenover Mil-Spec hebben Restricted-skins doorgaans gedetailleerdere finishes en iets meer prestige, maar beide graden blijven betaalbaar dankzij de hoge dropkansen. Tegenover Classified zit het verschil in het aanbod: Classified dropt op slechts 3.20%, ongeveer een vijfde zo vaak als Restricted, en dat is de kernreden dat Classified-prijzen veel hoger liggen. Wil je een budgetvriendelijke skin die bewust oogt in plaats van standaard, dan is Restricted meestal de beste waardeklasse voordat de prijzen bij de roze tier oplopen.

Veelgestelde vragen

Wat betekent Restricted (paars) in CS2?

Restricted is de paarse wapenskin-graad, de middentier die boven Mil-Spec (blauw) en onder Classified (roze) en Covert (rood) zit. Het duidt op een betere finish dan gewone blauwe skins zonder de schaarstepremie van de hogere graden.

Wat is de kans op een Restricted-skin uit een kist?

Restricted-skins droppen op 15.98% per kist-opening. Daarmee zijn ze de op een na meest voorkomende trek na Mil-Spec op 79.92%, en daarom is het aanbod hoog en blijven de prijzen laag.

Hoeveel Restricted-skins heb je nodig voor een trade-up?

Tien. Een trade-up contract neemt 10 skins van dezelfde graad en geeft een skin van de graad erboven, dus 10 Restricted-inputs leveren een Classified op. Het exterieur van de output is gebaseerd op de gemiddelde float van de 10 inputs.

Waarom zijn de meeste Restricted-skins zo goedkoop?

Omdat de dropkans van 15.98% een groot, constant aanbod creëert terwijl de vraag breed maar niet diep is. De meeste exemplaren blijven rond het Steam-marktminimum hangen, dus een schone Restricted-skin kost vaak heel weinig.

Kan een Restricted-skin ooit duur zijn?

Ja. Laag-float of Factory New-exemplaren van populaire finishes, StatTrak-versies, gewilde paint seeds en vooral zeldzame geplakte stickers kunnen een Restricted-skin ver boven de basisprijs tillen.

Zijn Restricted-skins een goede budgetkeuze?

Ze horen bij de beste waardeklassen in CS2. Je krijgt een gedetailleerdere finish dan standaard- of Mil-Spec-skins voor een fractie van de Classified- of Covert-prijzen, met een ruime keuze aan wapens.

Secties