Skiny Moto Gloves
Rękawice motocyklisty · 12 wykończeń
Popularne
TRACH!BS156,14 złFN 1937 zł
Linia metyBS176,54 złFN 1419 zł
WielokątBS248,58 złFN 1922 zł
Lecący dymBS254,09 złFN 2222 zł
Ciśnienie tętniczeBS254,80 złFN 2604 zł
ŻółwBS174,80 złFN 1513 zł
TransportFT122,13 złFN 862,74 zł
3 Kompania KomandosówBS131,49 złFN 748,39 zł
Mięta zielonaBS1063 złFN 20 151 zł
Orzeźwiająca miętaBS513,57 złFN 6046 zł
ZaćmienieBS299,74 złFN 2488 zł
Bum!BS299,02 złFN 3023 zł
NadzwyczajneTRACH!od 156,14 zł · BS
NadzwyczajneLinia metyod 176,54 zł · BS
NadzwyczajneWielokątod 248,58 zł · BS
NadzwyczajneLecący dymod 254,09 zł · BS
NadzwyczajneCiśnienie tętniczeod 254,80 zł · BS
NadzwyczajneŻółwod 174,80 zł · BS
NadzwyczajneTransportod 122,13 zł · FT
Nadzwyczajne3 Kompania Komandosówod 131,49 zł · BS
NadzwyczajneMięta zielonaod 1063 zł · BS
NadzwyczajneOrzeźwiająca miętaod 513,57 zł · BS
NadzwyczajneZaćmienieod 299,74 zł · BS
NadzwyczajneBum!od 299,02 zł · BS
Ceny z opłatamiMigawka 28 paź, brak nowych danych od
O Rękawice motocyklisty
Moto Gloves to jeden z siedmiu modeli rękawic w CS2, wydany po raz pierwszy z Glove Case w listopadzie 2016. Stylizowane są na bezpalcowe rękawice motocyklowe/wyścigowe: krótkie mankiety przy nadgarstku, odsłonięte palce oraz wyściełany panel na kostkach i grzbiecie dłoni. Bo palce są odkryte, malowana powierzchnia jest mniejsza i bardziej skupiona niż na owijkach czy pełnoskórzanych rękawicach jak Specialist albo Sport, przez co to finisz na grzbiecie dłoni rządzi wyglądem.
Jak wszystkie rękawice w CS2, Moto Gloves siedzą w klasie nadzwyczajnej (Extraordinary, złotej), wypadają tylko jako rzadki przedmiot specjalny ze skrzynek zawierających kolekcję rękawic, mają tę samą łączną szansę dropu około 0,26% co noże i nigdy nie występują w StatTrak ani z name tagiem. Dla większości finiszy nie ma Factory New; ściśnięty zakres floata modelu sprawia, że większość skinów startuje od Minimal Wear lub Field-Tested i schodzi do Battle-Scarred.
Prices range from 122,13 zł (Rękawice motocyklisty (Transport)) to 20 151 zł (Rękawice motocyklisty (Mięta zielona)).
Wygląd, krój i jak wyglądają w widoku
Krój Moto to najbardziej odsłonięta rękawica w grze: zostawia odkryte wszystkie cztery palce i czubek kciuka. W widoku z pierwszej osoby czytasz głównie panel grzbietu dłoni i pasek na nadgarstku, więc finisze, które trzymają tam swój wzór (czysta skóra Spearmint, komiksowy wybuch Boom!, miętowo-szary podział Cool Mint), wychodzą wyraźnie, podczas gdy bardziej zatłoczone grafiki giną. To dyskretny wybór w porównaniu z masywniejszymi modelami Specialist czy Hydra. Jak na każdej rękawicy, zużycie pokazuje się głównie jako wyblaknięcia i otarcia na panelu kostek, a nie zarysowania na metalu, więc różnica wizualna między wysokim Field-Tested a Battle-Scarred jest mniejsza niż na nożach.
Krajobraz finiszy w obrębie skrzynek
Moto Gloves pojawiają się w kilku kolekcjach rękawic. Oryginalne finisze z Glove Case to Spearmint, POW!, Transport, Polygon, Eclipse i Turtle. Późniejsze skrzynki dorzuciły kolejne: Boom! i wzory w stylu Eclipse przez Operation Hydra, Cool Mint i Finish Line w Clutch Case oraz Blood Pressure, Smoke Out i 3rd Commando Company w Snakebite Case. Model obejmuje więc czystą jednolitą skórę, style graficzno-komiksowe i wzory ciągnące w stronę kamuflażu, więc rozpiętość cen między najtańszym a najdroższym finiszem Moto jest szeroka.
Co napędza wartość
Spearmint to flagowy i najdroższy finisz Moto: niemal jednolita, blada miętowa skóra bez graficznego szumu, czyli dokładnie ten czysty look, który trzyma wartość i szybko się sprzedaje. Cool Mint i Boom! to popularne typy ze środkowo-górnej półki, cenione odpowiednio za miętową kolorystykę i odważny komiksowy wybuch. Bo rękawice nie mają StatTrak ani loterii indeksu wzoru porównywalnej z nożowym Case Hardened, wartość napędza tu niemal wyłącznie atrakcyjność finiszu i exterior, a nie seed. Niski float na czystym finiszu jak Spearmint ma największą nadwyżkę, bo czystsza skóra mocniej uwidacznia zużycie.
Najtańsze wejście kontra reszta linii modeli
Budżetowe wejścia to finisze kamuflażowe i graficzne jak Transport, Polygon i Eclipse, czyli najtańsze drzwi do modelu Moto i do posiadania rękawic w ogóle. W rodzinie rękawic Moto plasuje się cenowo jako model średniej półki: zwykle taniej niż najbardziej pożądane finisze Specialist czy Sport, ale z wysokim sufitem na Spearmint. Jeśli chcesz tego looku na budżecie, celuj w kopię Field-Tested lub Battle-Scarred tańszego finiszu; jeśli chcesz hitu, Spearmint w Minimal Wear lub Field-Tested to rozpoznawalny zakup.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Moto Gloves występują w Factory New?
W większości nie. Zakresy floata rękawic są ściśnięte, więc większość finiszy Moto startuje od Minimal Wear lub Field-Tested i schodzi do Battle-Scarred. Nie spodziewaj się prawdziwego Factory New dla większości linii.
Czy Moto Gloves mogą być StatTrak?
Nie. Żadne rękawice w CS2 nie mają StatTrak, nie przyjmują też name tagów ani naklejek. Na żadnej rękawicy nie ma licznika zabójstw.
Jaki jest najdroższy finisz Moto Gloves?
Spearmint to topowy typ: czysta, blado-miętowa skóra bez graficznego bałaganu. Cool Mint i Boom! idą tuż za nim jako popularne, droższe opcje.
Jaki jest najtańszy skin Moto Gloves?
Finisze graficzne i kamuflażowe jak Transport, Polygon i Eclipse są najtańsze, zwłaszcza w Field-Tested lub Battle-Scarred.
Jak zdobyć Moto Gloves?
Wypadają tylko jako rzadki przedmiot specjalny (nadzwyczajny, złoty) ze skrzynek zawierających kolekcję rękawic, Glove Case, Clutch Case, Snakebite Case i skrzynek Operation Hydra, przy mniej więcej tej samej łącznej szansie ~0,26% co noże. Konkretne finisze możesz też kupić na rynku.
Czy float ma znaczenie na Moto Gloves, skoro wzory nie?
Tak. Rękawice nie mają loterii wzoru jak nożowy Case Hardened, więc wartość bierze się z finiszu i exterioru. Niższy float wygląda czyściej, co liczy się najbardziej na jednolitych finiszach jak Spearmint, gdzie zużycie łatwo dostrzec.