Скинове за Hand Wraps
Hand Wraps · 12 финиша
Популярни
ПрепечатванеBS96,16 лв.FN 629,95 лв.
Кобалтови черепиBS228,87 лв.FN 1772 лв.
ВНИМАНИЕ!BS151,84 лв.FN 849,91 лв.
ИзолирбандFT62,75 лв.FN 375,26 лв.
Боа удушвачBS60,39 лв.FN 358,12 лв.
ДървовидноBS57,50 лв.FN 261,26 лв.
ЖирафFT58,82 лв.FN 313,15 лв.
Пустинен шемагFT57,38 лв.FN 307,40 лв.
КланеBS297,17 лв.FN 2015 лв.
КожениBS295,29 лв.FN 1231 лв.
ПущинациBS130,61 лв.FN 912,97 лв.
Смърчова разпокъсана цифрова шаркаBS161,83 лв.FN 888,19 лв.
ИзвънреденПрепечатванеот 96,16 лв. · BS
ИзвънреденКобалтови черепиот 228,87 лв. · BS
ИзвънреденВНИМАНИЕ!от 151,84 лв. · BS
ИзвънреденИзолирбандот 62,75 лв. · FT
ИзвънреденБоа удушвачот 60,39 лв. · BS
ИзвънреденДървовидноот 57,50 лв. · BS
ИзвънреденЖирафот 58,82 лв. · FT
ИзвънреденПустинен шемагот 57,38 лв. · FT
ИзвънреденКланеот 297,17 лв. · BS
ИзвънреденКожениот 295,29 лв. · BS
ИзвънреденПущинациот 130,61 лв. · BS
ИзвънреденСмърчова разпокъсана цифрова шаркаот 161,83 лв. · BS
Цени с таксимоментна снимка 28.10, оттогава няма нови данни
За Hand Wraps
Hand Wraps са един от седемте модела ръкавици, добавени в Counter-Strike с ъпдейта Glove Case през ноември 2016. За разлика от напълно покриващите Sport, Specialist или Driver ръкавици, Hand Wraps са точно това, което казва името: плат и лента, навити около китката и долната част на ръката, оставяйки пръстите голи. Показват най-малко материя от всеки тип ръкавици в игровия viewmodel, така че Hand Wraps finish се чете като лента плат през предмишницата, а не като пълна ръкавица. Този минимален отпечатък е определящата черта на модела и основната причина да поляризира купувачите.
Всяка ръкавица в CS2, включително Hand Wraps, седи на Extraordinary (златна) редкост и дропва само от слота за рядък специален артикул в case-ове с ръкавици при стандартния ~0.26% шанс. Ръкавиците никога не носят StatTrak, не приемат стикери и нямат слот за name tag. Това, което отличава Hand Wraps от по-скъпите модели, е доставките и изгледа: те постоянно са сред най-достъпните ръкавици, което ги прави обичайната входна точка за играчи, които искат ръце от златен клас без парите за Sport или Specialist.
Prices range from 57,38 лв. (Превръзки за ръце (Пустинен шемаг)) to 2015 лв. (Превръзки за ръце (Клане)).
Изглед, покритие и усещане
Hand Wraps покриват само китката и горната част на ръката с навит плат или спортна лента; пръстите и дланта остават голи. Тъй като толкова малко повърхност е боядисана, finish-и, които разчитат на смела повтаряща се текстура или впечатляващ цветен блок, се представят най-добре, докато заети pattern-и се губят на тясната превръзка. Няма отделна анимационна разлика от другите ръкавици (всички модели ръкавици споделят един и същ rig за ръката), но визуалният силует е забележимо по-тънък и по-непретенциозен от Moto, Sport или Specialist ръкавиците. Купувачи, които искат фина естетика на "разносен боец", гравитират към Hand Wraps; тези, които искат максимален цвят на екрана, обикновено гледат другаде.
Finish-и и откъде дропват
Hand Wraps finish-ите са разпръснати из няколко колекции с ръкавици, а не в един case. Оригиналният Glove Case (2016) въведе първата партида, включително Hand Wraps | Slaughter, Hand Wraps | Badlands и Hand Wraps | Leather. По-късни case-ове добавиха още: Operation Hydra Case (Spruce DDPAT, Duct Tape, Arboreal), Clutch Case (CAUTION!, Constrictor, Desert Shamagh) и Operation Broken Fang Case (Giraffe, Octopus) и други. Всеки finish има собствен диапазон на износ, така че същият модел може да се появи навсякъде от почти мента до силно battle-scarred, в зависимост от скина и хвърления float.
Кое струва най-много и най-евтиния вход
Търсените Hand Wraps са смелите, разпознаваеми. Slaughter (мраморният червено-бял pattern, споделен от семейството Slaughter) и CAUTION! (ярко жълто за висока видимост с шаблонен текст) са водещите finish-и на модела и искат най-високите цени, като примерите с по-нисък износ носят ясна премия. На другия край, по-обикновени или по-приглушени finish-и като Duct Tape, Spruce DDPAT или Leather редовно са най-евтиният път към ръкавица от златен клас в цялата игра. Тъй като Hand Wraps като модел се търгуват под Sport и Specialist ръкавиците, дори желан finish в износено състояние често е value изборът за първи чифт ръкавици.
Поведение на износ и float
Като всички ръкавици в CS2, Hand Wraps ползват стандартната float/износ система, но всеки finish е ограничен до собствен min/max float, а много finish-и за ръкавици никога не достигат истински Factory New. С покачването на износа платът изглежда по-мръсен и по-протрит; на Hand Wraps това се вижда основно по лентата и превръзката на китката. Тъй като няма StatTrak и слот за стикер, състоянието и pattern-ът са единствените лостове на стойността. За повечето Hand Wraps finish-и визуалната разлика между Field-Tested и Minimal Wear е малка, така че купувачи, гонещи стойност, често приемат копие с по-висок float на точния finish, който искат, вместо да плащат за най-ниския износ.
Често задавани въпроси
Hand Wraps най-евтините ръкавици в CS2 ли са?
Постоянно са сред най-евтините модели ръкавици. По-обикновени Hand Wraps finish-и като Duct Tape, Spruce DDPAT и Leather често са най-евтиният начин да притежаваш ръкавица от златен клас, макар че точното класиране се мени с пазара.
Как се сдобиваш с Hand Wraps?
Само като отвориш case с ръкавици (Glove Case, Operation Hydra Case, Clutch Case, Operation Broken Fang Case и други) и уцелиш слота за рядък специален артикул, или като купиш чифт директно на пазара. Не са гарантиран дроп и няма trade-up път към ръкавици.
Могат ли Hand Wraps да са StatTrak или да приемат стикери?
Не. Никаква ръкавица в CS2 не поддържа StatTrak, стикери или name tag-ове. Стойността идва само от finish-а, състоянието му и pattern-а.
Кой Hand Wraps finish е най-популярен?
Slaughter и CAUTION! са изпъкващите, най-търсени Hand Wraps. Slaughter носи разпознаваемия червено-бял мрамор, а CAUTION! ползва ярко предупредително жълто с шаблонен текст.
Защо Hand Wraps изглеждат по-малки от другите ръкавици?
Hand Wraps обвиват само китката и горната част на ръката и оставят пръстите голи, така че показват далеч по-малко боядисана повърхност на viewmodel-а от напълно покриващи модели като Sport или Specialist ръкавиците.
Идват ли Hand Wraps в Factory New?
Зависи от finish-а. Всеки Hand Wraps скин има собствен float таван, а няколко никога не падат достатъчно ниско, за да достигнат Factory New, така че най-чистото налично състояние варира от finish на finish.